Hakkımızda

SADIKOĞLU 5K İnşaat, 1969 yılından bugüne İstanbul’un Anadolu yakasında, modern ve sağlam konut projelerini hayata geçiriyor.
SADIKOĞLU 5K İnşaat, Türkiye’de kazandığı deneyimleri önümüzdeki dönemlerde gerek yurtdışındaki inşaat projelerinde, gerekse gelişime açık diğer sektörlerde değerlendirmeyi planlıyor.
SADIKOĞLU 5K projelerini insan değerlerine önem veren, standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yöneterek, müşteri isteklerini karşılamayı ve beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemiştir.
Bu politika ışığında çalışanların, ilgili tarafların ve çevrenin inşaat faaliyetlerinden kaynaklı oluşacak sağlık, emniyet, çevre etkilerini en aza indirmek için gereken kaynağı sağlamayı taahhüt eder. Kirliliğin önlenmesi prensibiyle, atıkların oluşmadan azaltılmasını sağlayan doğaya saygılı projeler hedeflemektedir.
Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin ilgili yasal ve diğer gerekliliklerine uygun, kalite, sağlık, emniyet ve çevre unsurlarını içeren, etkin ve verimli bir entegre yönetim sistemi uygular ve sistemini sürekli geliştirmek için gerekli kaynakları kullanır.
Farklı ve özel bir inşaat firması olan SADIKOĞLU 5K İnşaat, iddialı tasarım ve en yüksek inşaat kalitesi ile İstanbul'un Kadıköy bölgesinin gözde semtlerinde hizmetinizdedir.
Firmamız yoğunlaşacağımız, stilini ve büyüklüğünü şahsen denetleyebileceğimiz projeler üretmektedir. Müşteri bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizi bizi seçmelerinden dolayı onları mutlu ederek bizi tavsiye etmelerini sağlamak çabasındayız.
Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın sürekli iyileşmeye odaklanmış bir döngüde kalite için işbirliği yapmasını, bu uyumun devamlı korunmasını hedef aliyoruz.
SADIKOĞLU 5K geleceğinizin teminatı olmanın haklı gururu...

Misyonumuz

Kalite ve sağlamlıktan taviz vermeden, gelişen inşaat teknolojilerine ve günümüz mimarisine uygun yapılar üretmek.
İtibar ve saygınlığını koruyarak sektörde önder olmak.
Örnek projeler üretmek ve bu projeleri taahhüt edilen zamanda, eksiksiz teslim etmek.
Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

Vizyonumuz

Köklü deneyimi, tecrübeli çalışanları ve yüksek kalite standartlarından ödün vermeyen yapısıyla inşaat sektöründe üretken, dürüst, tercih edilen, seçkin bir firma olmak.

Kalite Anlayışımız

  • İş ahlakı
  • Mesleki ve sosyal sorumluluk
  • Uzmanlık
  • Yenilikçilik
  • Müşteri odaklılık